Conditie Training Abonnement 2025-2026 Woensdag 21.15

42.95 / maand voor 12 maanden

19 op voorraad

De Conditie Training van Personal Swimming is een uitdagende en afwisselende manier om te werken aan je zwem conditie en techniek.

Highlights

  • Start woensdag 27 augustus 2025
  • Elke woensdagavond van 21.15 tot 22.15 uur
  • Inclusief wekelijkse Club Mailing
  • Handig zelf je trainingen verplaatsen in de App of via de online agenda
  • 6 tot 7 trainingsmomenten per week
  • Keuze uit een Periode Pakket of een Jaarabonnement welke je in één keer betaald of verspreid over 12 maanden.
Verwijder selectie

Beschrijving

De wekelijkse Conditie Training van Personal Swimming is een uitdagende en afwisselende manier om te werken aan je conditie, snelheid en zwemtechniek. Gedurende het gehele jaar word je in alle aspecten van het zwemmen getraind door onze topcoaches. Zo behandelen we alle zwemslagen en wordt bijvoorbeeld het keerpunt geoefend. Daarnaast ontvang je wekelijks onze Club Mailing vol tips, techniekoefeningen en een extra programma om zelfstandig mee aan de slag te gaan!

Het nieuwe Conditie Seizoen 2025-2026 start vanaf maandag 25 augustus.
De trainingen zijn opgedeeld in 3 (inschrijf) periodes plus 4 Summer Weeks:

Periode 1: 25 augustus t/m 19 december 2025 – 17 weken
Periode 2: 5 januari t/m 8 mei 2026 – 18 weken
Periode 3: 11 mei t/m 3 juli 2026 – 8 weken (incl. Summer Weeks 12 weken)
Summer Weeks: 6 juli t/m 14 augustus 2026 – 4 weken

De Summer Weeks trainingen worden vanaf dit jaar los aangeboden, tijdens het inschrijf moment van periode 3. Op feestdagen is er geen training en tijdens de Kerst- en Zomervakantie wordt er 2 weken niet gezwommen.

Wil je niet elke week vast in een groep zwemmen of lukt het niet om wekelijks te zwemmen dan past misschien een Conditie Strippenkaart van 5 of 10 trainingen beter bij jou.

Extra informatie

Kies een abonnement

Jaarabonnement (43 trainingen), Jaarabonnement 43 trainingen) – maandelijkse betaling, Periode Pakket 1 (17 trainingen)

Zelf trainingen plannen

Beheer zelf via de app makkelijk je gekochte en geplande trainingen. Op basis van het aangeschafte pakket worden de trainingen op het door jouw gekozen tijdstip ingepland en toegekend aan je account.

In de Eversports App of via de online agenda kun je de datum van je training tot 24 uur van tevoren om boeken of verplaatsen.

Dus ga je drie weken op vakantie, heb je een bruiloft en ben je een keer ziek? Dan kun je de trainingen zelf uitplannen in de agenda. Wil je graag een keer extra zwemmen, bijvoorbeeld 2x in de week dan is dat ook mogelijk*.

Let op: Trainingen dienen binnen de abonnement periode afgenomen te worden en kunnen niet meegenomen worden naar een nieuwe periode of seizoen.

Je kunt de Eversports App downloaden in de App Store of Google Play Store.

*Indien genoeg plekken beschikbaar

Dagen en Tijdstippen

De Conditie Training week omvat 7 mogelijkheden om te komen zwemmen.

Maandag 20.15-21.15 uur
Dinsdag 07.00-08.00 uur
Woensdag 19.15-20.15, 20.15-21.15 en 21.15-22.15 uur
Donderdag 07.00-08.00 uur
Vrijdag 09.00-10.00 uur

Data en Periodes

Het nieuwe Conditie Seizoen start vanaf maandag 25 augustus.
Net als andere jaren delen we de trainingen (inschrijfperiodes) op in 3 periodes plus 4 Summer Weeks:

Periode 1: 25 augustus t/m 19 december 2025 – 17 weken
Periode 2: 5 januari t/m 8 mei 2026 – 18 weken
Periode 3: 11 mei t/m 3 juli 2026 – 8 weken (incl. Summer Weeks 12 weken)
Summer Weeks: 6 juli t/m 14 augustus 2026 – 4 weken

De Summer Weeks trainingen worden vanaf dit jaar los aangeboden, tijdens het inschrijf moment van periode 3.

Tijdens de Kerst- en Zomervakantie wordt er 2 weken niet gezwommen.

Betaling jaarabonnement verspreid over 12 maanden

Kies je voor een jaarabonnement met maandelijkse betaling? Dan vindt de eerste betaling bij inschrijving plaats door een online Ideal betaling. De betalingen die volgen (maandelijks of jaarlijks afhankelijk van het gekozen abonnement) zullen via SEPA automatische incasso zijn.

Het jaarabonnement is een abonnement van 12 maanden, wordt jaarlijks niet automatisch verlengd. Het abonnement is niet tussentijds opzegbaar en stopt automatisch na de 12 betalingen. Je krijgt wel de eerste optie (begin juli) om je in te schrijven voor het nieuwe seizoen.

Lees onze Algemene Voorwaarden.

 

Ga naar de bovenkant